ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Časté dotazy

1. Kde se sportovní a dioptrické brýle Evil Eye vyrábějí?

Sportovní, lyžařské brýle Evil Eye se vyrábějí v Rakousku, ve městě Linz, v továrně , která se již mnoho let zabývá výrobou špičkových obrub Silhouette. 

2. Zjakého materiálu jsou brýle Adidas vyrobeny?

Plastové obruby a sportovní brýle Evil Eye jsou vyrobeny z patentovaného materiálu ppx , který byl vyvinut tak, aby splňoval nejpřísnější nároky uživatelů. Je lehký, antialergický, pružný.

3. Mohu používat sportovní brýle Evil Eye , když nosím brýle a potřebuji dioptrickou korekci?

Ano. To je jeden z velkých argumentů, proč si zakoupit sportovní brýle Adidas. U všech modelů lze řešit dioptrickou korekci několika způsoby: 1.-přímým vsazením dioptrických slunečních čoček do obruby Evil Eye (jen u vybraných modelů), 2.- pomocí RX adaptéru, nebo 3.-vsazením originálního dioptrického klipu (vložky) RX. Rádi Vám s touto problematikou poradíme na: info@adi-bryle.cz . Veškeré tyto možnosti realizujeme dle individuálních požeadacků každého klienta.

4. Dají se pořídit do sportovních brýlí Evil Eye náhradní čočky?

Ano. Do všech sportovních brýlí Evil Eye lze přiobjednat náhradní čočky , u každého modelu je možnost výběru z dané škály náhradních čoček. O typech čoček , které lze doobjednat u konkrétního modelu Vás rádi budeme informovat : momcilf@seznam.cz

5. Jsou čočky ve sportovních brýlích Evil Eye něčím odlišné od jiných sportovních brýlí?

Ano. Všechny sportovní brýle Evil Eye jsou osazeny špičkovými polykarbonátovými čočkami se skvostnými technologiemi (ty jsou u různých typů čoček odlišné). Podrobnosti se dozvíte na našich stránkách, v oddělení Technologie.

6. Pokud si brýle zničím, například zlomím stranici, lze na ně objednat náhradní díly?

Ano, Servis brýlí Evil Eye je také na špičkové úrovni. Téměř veškeré díly a součástky na brýle Adidas jsou k dispozici a my Vám je objednáme, nemusíte si tedy při jejich poškození pořizovat brýle nové, ale jednoduše Vám je opravíme.

7. Co znamená , že jsou brýle polarizační?

Jaké výhody polarizace přináší? Výhody, které polarizační brýle přinášejí, oceníte při každodenních aktivitách, sportu i relaxaci.Mhouříte oči do oslňujícího slunce, odrážejíciho se od silnice po dešti, když jedete autem? Cítíte nepříjemné odlesky od hladiny jezera či moře když se na něj díváte? Při čtení u vody hledáte tu správnou polohu knihy (časopisu), který Vám do očí " hází " nepříjemné odlesky?

Všechny zmíněné problémy Vám pomohou vyřešit polarizační brýle.

POKUD MÁTE DOTAZ, KTERÝ JSTE ZDE NANAŠLI, BUDEME RÁDI, KDYŽ SE NA NÁS OBRÁTÍTE NA ADRESE:  momcilf@seznam.cz