momcilf@seznam.cz +420 773 699 622 CZ | SK
0 ks - 0 Kč

Časté dotazy

1. Kde se sportovní a dioptrické brýle Adidas vyrábějí?

Sportovní, lyžařské a dioptrické brýle Adidas se vyrábějí v Rakousku, ve městě Linz, v továrně , která se již mnoho let zabývá výrobou špičkových obrub Silhouette. 

2. Zjakého materiálu jsou brýle Adidas vyrobeny?

Plastové obruby a sportovní brýle Adidas jsou vyrobeny z patentovaného materiálu spx , který byl vyvinut tak, aby splňoval nejpřísnější nároky uživatelů. Je lehký, antialergický, pružný.

3. Mohu používat sportovní brýle Adidas , když nosím brýle a potřebuji dioptrickou korekci?

Ano. To je jeden z velkých argumentů, proč si zakoupit sportovní brýle Adidas. U všech modelů lze řešit dioptrickou korekci několika způsoby: 1.-přímým vsazením dioptrických slunečních čoček do obruby Adidas (jen u vybraných modelů), 2.- pomocí RX adaptéru, nebo 3.-vsazením originálního dioptrického klipu (vložky) RX. Rádi Vám s touto problematikou poradíme na: info@adi-bryle.cz . Veškeré tyto možnosti realizujeme dle individuálních požeadacků každého klienta.

4. Dají se pořídit do sportovních brýlí Adidas náhradní čočky?

Ano. Do všech sportovních brýlí Adidas lze přiobjednat náhradní čočky , u každého modelu je možnost výběru z dané škály náhradních čoček. O typech čoček , které lze doobjednat u konkrétního modelu Vás rádi budeme informovat : info@adi-bryle.cz

5. Jsou čočky ve sportovních brýlích Adidas něčím odlišné od jiných sportovních brýlí?

Ano. Všechny sportovní brýle Adidas jsou osazeny špičkovými polykarbonátovými čočkami se skvostnými technologiemi (ty jsou u různých typů čoček odlišné). Podrobnosti se dozvíte na našich stránkách, v oddělení Technologie.

6. Pokud si brýle zničím, například zlomím stranici, lze na ně objednat náhradní díly?

Ano, Servis brýlí Adidas je také na špičkové úrovni. Téměř veškeré díly a součástky na brýle Adidas jsou k dispozici a my Vám je objednáme, nemusíte si tedy při jejich poškození pořizovat brýle nové, ale jednoduše Vám je opravíme.

7. Co znamená , že jsou brýle polarizační?

Jaké výhody polarizace přináší? Výhody, které polarizační brýle přinášejí, oceníte při každodenních aktivitách, sportu i relaxaci.Mhouříte oči do oslňujícího slunce, odrážejíciho se od silnice po dešti, když jedete autem? Cítíte nepříjemné odlesky od hladiny jezera či moře když se na něj díváte? Při čtení u vody hledáte tu správnou polohu knihy (časopisu), který Vám do očí " hází " nepříjemné odlesky?

Všechny zmíněné problémy Vám pomohou vyřešit polarizační brýle.

POKUD MÁTE DOTAZ, KTERÝ JSTE ZDE NANAŠLI, BUDEME RÁDI, KDYŽ SE NA NÁS OBRÁTÍTE NA ADRESE:  INFO@ADI-BRYLE.CZ